Įmonės apgavusios užsakydamos paslaugas

Egidijus Vaškelevičius ( Žemaičių radijas, VšĮ ) apgavo užsakydamas paslaugas )

Lapkričio mėnesį (2017.11 ) Egidijus Vaškelevičius kreipėsi į www.audioklip.lt į mane ( Romą Tamoševičių ) dėl radijo šaukinių kūrimo radijo stočiai „M FM“ paslaugų.
Radome bendrą kalbą, kurioje galėjau pasiūlyti dideles nuolaidas jam reikalingai paslaugai kurios jam tiko.

Egidijus Vaškelevičius , atsiuntė 15 vnt teksto, kuriuos reikėjo įgarsinti, bei iš kurių reikėjo pagaminti radijo šaukinius.

Darbo eiga: 2017.11.30 Egidijui Vaškelevičiui buvo pagaminti bei atsiusti pagaminti radijo šaukiniai.

2017.11.31 iki 2017.12.07 Laukiau kol teiksis pateikti rekvizitus, pagal kuriuos galėčiau nusiųsti sąskaitą faktūrą. ( Pradėjo ignoruoti, perskaityti žinutes, tačiau nieko neatrašyti )

2017.12.07 ( Gavus Egidijaus Vaškelevičiaus įmonės rekvizitus ) buvo nusiųsta sąsk.faktūrą , kuria turėjo apmokėti per ( 2 dvi ) darbo dienas.

2017.12.08 iki 2017.12.15 buvo raginama atsiskaityti. Tačiau to nepavykus padaryti, sąskaitą faktūrą buvo anuliuota, o šaukiniai buvo uždrausti naudoti radijo stotį „ MFM.LT “ ( Egidijus Vaškelevičius sutiko ištrinti šaukinius )

2018.01.08 ( Egidijus Vaškelevičius socialininėje erdvėje ( facebook ) pasidalino vaizdo įrašų ( tiesioginę transliacija ) kurioje buvo filmuojama radijo stoties “MFM.LT” laida , o fone girdimas mano balsas, ir užsakyti bet neapmokėti radijo šaukiniai

2018.01.24 Aptikau jo daryta „MFM.LT“ radijo stotį ( live transliaciją ), kurioje jis neteisėtai naudoja ( audioklip.lt ) pagamintus kūrinius, kuriuos teigė esa ištrynęs ) Bandžiau susisiekti, tačiau nesėkmingai.

2018.01.29 Buvo parašyta, bei išsiųsta pretenzija dėl neapmokėtų radijo šaukinių Egidijaus Vaškelevičiaus įmonės „VšĮ „Žemaičių radijas“ buveinės adresu. Pretenzijoje nurodomos aplinkybės, pagal kurias per 7 ( dienas ) privalo apmokėti susidariusi įsiskolinimą, priešingu atveju bus kreiptasi dėl autorinių teisių pažeidimo, kuriuose „MFM.LT“ radijo stotis pažeidžia autorinių ir gretutinių teisių įstatymą.

2018.02.07 Patikrinus registruotą ( Egidijui Vaškelevičiui ) laišką, buvo matoma, jog laiškas nebuvo įteiktas gavėjui, ir jis paliktas yra paste, kurios jis nepaėmė iki šiol ( 2018.02.26 )

Iš mano pusės buvo imtasi kitų veiksmų, kreiptasi į teisininkus, kurie kurį laiką bendravo su Egidijų Vaškelevičiumi, kurį ragino apmokėti už jam suteiktas paslaugas. Tačiau Egidijus Vaškelevičius neigia užsakęs šias paslaugas, taip pat teigia, jog šaukiniai yra kitos radijo stoties kopija todėl negali ju panaudoti savo reikmėms, neigia taip pat, ir kiek vienetų užsakė: sąskaitoje faktūroje figūravo skaičius 13 ( trylika ) tačiau gavosi jog yra daugiau , 15 ( Penkiolika ) – jo manymu, buvo užsakyta mažiau, tačiau įrodymai surinkti yra priešingi. Visi kiti like jo faktai kurie nėra teisingi, nublanksta, nes pagaminti radijo šaukiniai iki šiol yra transliuojami radijo stotį “MFM.LT”

Nuo 2017 metų 12 mėnesio, mano balsas yra girdimas radijo stoties „M FM“ eteryje.Susisiekus su Laura Bierantaitė, kuri yra „mfm.lt“ direktorė įmonėje „MB Finbros , su klausimų kodėl yra naudojami mano sukurti šaukiniai atsakymą gavau neiškarto. Teikėsi atsakyti tik tada, kai pranešiau, jog paviešinsiu visą susidariusia situacija socialinėje erdvėje. Ji tikino, jog nieko apie tai nežinanti, tačiau, Egidijus Vaškelevičius yra „MFM.LT“ radijo stoties programų direktorius , be to Laura ir Egidijus yra susituokę , ir abu dirbantis “MFM.LT” radijo stotį, todėl laikau Lauros atsakymą tik dar vienu melu.

Nerekomenduoju turėti komercinių santykiu su Egidiju Vaškelevičiumi ( Žemaičių radijas “VšI ) direktoriumi.

Kalbant apie “MB Finbros” direktorę Laura Bierantaitė nors ir nėra suteiktų paslaugų tiesioginė užsakovė, tačiau kaip įmonės ir radijo stoties “MFM.LT” vadovė, turėjo žinoti šia situacija, nes 2018.02.17 susisiekiau, ir informavau socialiniame tinkle privačia žinute, kuria ji perskaitė, tačiau nieko neatrašė, jog Egidijus Vaškelevičius, pasinaudojo “audioklip.lt” bei mano paslaugomis, tačiau neatsiskaitė. Paminėjau ir ta faktą, kad šaukinius uždraudžiau transliuoti, tačiau “MFM.LT” radijo stotį šaukiniai groja iki dabar.

Nuspreskite kiekvienas atskirai, kaip vertinti šia situacija, ir ar su šiais asmenimis turėti bendrų komercinių santykių ateitį.

Viską ka parašiau, yra paremta faktais, kuriuos galiu pagrįsti esant būtinybei.

Egidijus Vaškelevičius „VŠI Žemaičių radijas “ Finbros, MB Laura Bierantaitė