✔️Radijo reklamos kūrimo paslaugos ✔️Įgarsinimo paslaugos ✔️

Audio reklamos kūrimas

Audio reklama radijuje – puiki galimybė reklamuoti produktus ar paslaugas.

Radijo reklama yra labai efektyvi reklama, kuri pasiekia ir paveikia didelį žmonių skaičių. Radijas yra netgi antra pagal populiarumą žiniasklaidos priemonė Lietuvoje –  netgi du trečdaliai lietuvių klausosi radijo ir kartu jame transliuojamų reklamų.

Tačiau  būtent nuo audio reklamos kokybės priklauso, ar klausytojas pirks paslaugas. Girdima informacija reklamoje turi būti maloniai  ir išskirtinai perteikta klausytojui, tad audio klipų kūrimas yra labai svarbus – nuo reklaminio klipo įgarsinimo priklauso pardavimų skaičius.

Kokybiška garso reklama turi būti trumpa, aiški ir gerai suformuluota – tuomet jį įtikins pirkėją, kad verta pirkti vieną ar kitą prekę ar paslaugą.

Dažnai įmonės daro gana didelę klaidą –  audio reklamos kūrimas atiduodamas pačiai radijo stočiai. Nors dažnai radijo stotyse dirbantys žmonės yra savo srities specialistai, tačiau jie nėra profesionalūs reklamos sudarymo specialistai. Audio klipo gamyba ir įgarsinimo paslaugomis turi užsiimti šios srities specialistai, turintys ilgalaikę patirtį šioje srityje.

Mes užsiimame radijo audio klipo gamybos paslaugomis – kuriame aukščiausios kokybės garso įrašus specialiai jūsų poreikiams:

Užtikriname geriausią įrašo kokybę ir garsą, kad jūsų radijo reklama būtų efektyvi ir veiksminga.