Vaizdo reklamos įgarsinimas

Socialinės medijos užima didžiulę dalį kasdienio gyvenimo – tai yra komunikacijos  priemonės, kuriomis žmonės dalijasi savo pomėgiais, naujienomis ir žiniomis.audio klipu kūrimas

Vis dėlto socialiniai tinklai taip pat yra puiki vieta ir reklamoms. Vienas populiariausių būdų norint  pritraukti žmonių dėmesį socialinėse medijose yra vaizdo įrašas.

Ar tai būtų komerciniai ar pramoginiai tikslai, vaizdo įrašo kokybė turi būti puiki, kad būtų pritraukta kuo daugiau žiūrovų ar pirkėjų. Žiūrovai gali prarasti susidomėjimą vaizdo įrašu, kai jie negali suprasti video klipe perteikiamos informacijos ar girdimi pašaliniai garsai trikdo klausytoją.

Mes atliekam įvairias vaizdo klipų įgarsinimo ir užkadrinio balso įrašymo paslaugas. Įgarsiname įvairaus pobūdžio klipus:

  • Facebook vaizdo klipo įgarsinimo paslaugos
  • Youtube vaizdo reklamos įgarsinimas
  • TV vaizdo klipo įgarsinimas
  • Reklaminio klipo įgarsinimas
  • Užkadrinis balsas
  • Vaizdo reklamų įgarsinimas

Atliekame ir kitas vaizdo klipų ar teksto įgarsinimo paslaugas.

Vaizdo medžiagos įgarsinimo paslaugos labai priklauso nuo kliento pageidavimų –  galime atlikti video įgarsinimo paslaugas įvairiems socialiniams tinklams kaip pavyzdžiui Youtube, Facebook, Instagram, Twitter ir kitiems soc. tinklams.

Kelėtas vaizdo reklamos įgarsinimo pavyzdžių:

vaizdo reklamos įgarsinimas , vaizdo reklamos igarsinimas , video reklamos igarsinimas  , tv reklamos igarsinimas  , reklamos igarsinimo paslaugos