+Radijo / video / audio reklama - Vaizdo klipų subtitravimas

Vaizdo klipų subtitravimas

Video klipų gamyba ir video reklamos kūrimas reikalauja nemažai dėmesio, nes video reklama turi būti gerai sukonstruota, kad pritrauktų kiek įmanoma daugiau pirkėjų.

Video klipų titravimas – geros reklamos ženklas.

Kad video įrašas būtų puikiai ir visiškai suprantamas, tam reikalingas video klipu subtitravimas. Norite, kad jūsų vaizdo reklama būtų visiškai aiški žiūrovams ar kad garsinis tekstas nekeltų jokių neaiškumų?

Kartais video kokybė būna ne pati geriausia – ne visi žodžiai yra gerai girdimi dėl trikdžių ar pašalinių garsų. Norint užtikrinti geriausią kokybę ir video klipo suprantamumą, vaizdo filmai yra subtitruojami – vizualinė informacija perteikiama subtitruose.

Vaizdo įrašo metu ekrane yra matomi titrai, kurie padeda suprasti sakytinę kalbą filme ar kitame vaizdo įraše. Tada video montažas tampa lengvai prieinamas sunkiai girdintiems arba kurtiems žmonėms ar žiūrovams, neturintiems galimybės aiškiai išgirsti garsą.

Taip pat vaizdo įrašas subtitruojamas iš originalo kalbos į kitą kalbą. Tai yra labai didelis privalumas, kadangi subtitrai leidžia pasiekti daug platesnę auditoriją – galima plėsti rinką užsienio kalbomis kitose pasaulio šalyse.

Mes teikiame profesionalias įgarsinimo, subtitravimo ir vaizdinės reklamos titravimo paslaugas įvairiomis kalbomis. Užtikriname, kad jūsų video klipas ar reklama turės aukščiausią kokybę.

Vaizdo įrašus subtitruojame tik su kliento atsiųstu tekstu.

Dažnai subtitrai reikalingi tokiose srityse kaip: